Kombi Teknik Servisi

SICACIK BİR YUVA İÇİN KOMBİ BAKIMINIZI YAPTIRIN

Havaların soğumaya başladığı bu aylarda, tüm marka kombilerinize yapılacak kombi bakımı ile kombileriniz ilk günkü gibi çalışacak, aynı zamanda kullanım ömürleri uzayacak ve yakıt tasarrufu sağlayarak bütçenizi koruyacaksınız .

Müşteri memnuniyeti açısından firmamızın teknisyenleri, ihtiyaçlarınız doğrultusunda çalışarak sizlere daha iyi hizmet vermek konusunda kararlı. Siz de kombilerinizin bakımı için gönül rahatlığı ile Turan Teknik Kombi Klima Servisi’ni seçebilirsiniz.

Bize güvenen ve hizmet alan herkese,modern konforlu yaşamın karmaşık yönleriyle başa çıkmakta yardımcı olurken hayattaki küçük sorunlarını çözmek ve büyük sorunların oluşmasını engellemek için çalışıyoruz. Her yıl kış mevsimi gelmeden kombinize genel bakım yaptırmalısınız.

Kombi bakımı demek, iyi bir performans,sorunsuz bir kış sezonu geçirmek demektir. Düzenli olarak senelik periyodik bakımı yapılan Kombi Cihazları daha iyi performans ve daha az yakıt/elektrik tüketimi sağlar. Kombi cihazlarının Elektronik kartları yüksek voltajdan,voltajların çok sık kesilmesinden yada balkonda soğuk havaya maruz kalmasından dolayı veya sebep olmaksızın arızalanabilir. Kart Tamirinin Yanında Kombinize Uygun Kombi Regülatörü Montajıda yapmaktayız.

Kombiniz arızalandığında servis merkezimizi aramanızdan itibaren en kısa sürede arızaya müdahale edilmekte ve kombi sorunlarınıza en uygun ve en ekonomik çözümler üretilmektedir. Kurumsal Kalitemiz ve profesyonel teknik ekibimiz ile yaptığımız onarımlara garanti veriyor ve böylece yaptığımız işlerin arkasında duruyoruz.

Profesyonel bakış açısı ve sahip olduğumuz tecrübeyle sizlere en iyi hizmeti sunmanın gayretindeyiz.

Turan Teknik Kombi Klima Servisi olarak kombiniz bozulduğunda ya da bakım yaptırmanız gerektiğinde sadece bir telefon uzağınızdayız. Kombi servisi konusunda eğitimli ve tecrübeli oluşumuz problemlerin giderilme süresini kısaltmakta ve gereksiz zaman kaybının önüne geçmektedir. Her marka kombi için bizi arayabilirsiniz.

Kombilerin çalışma performansı düştüğünde doğalgaz faturalarında artış meydana gelmektedir. İç yapıları nedeniyle kombiler bakıma muhtaç cihazlardır. Gerekli bakımların yapılmadığı takdirde hem arıza çıkma ihtimalini hemde ölümcül kaza risklerini artırmaktadır.

En son ne zaman kombi bakımı yaptırdığınızı hatırlamıyorsanız, bakımsız kombilerin içinde bulunan conta vb parçaların gaz sızdırma ihtimallerini gözönünde bulundurmalısınız.

Kombi Bakımının Faydaları; Kombinizin faydalı ömrünü uzatır, yakıt tasarrufu sağlar ve güvenli kullanım imkanı sunar ve bu sayede gönül rahatlığıyla cihazınızın kullanabilirsiniz.

Her türlü kombi arıza, kombi bakım ve kombi montaj işleriniz için telefonlarımız:

Tel : 0212 229 93 00  –  Gsm: 0532 682 29 32   –  Gsm: 0535 960 56 55