Hakkımızda

Turan Teknik Kombi Klima Servisi olarak uzun yıllardır sektöründe özlenen eğitimli ve kaliteli personel açığını gidermeyi ve kaliteli hizmet vermeyi kendimize ilke olarak belirledik.

Amacımız, eğitim,deneyim ve birikimlerimizle en üst düzeyde sorunlarınıza çözüm oluşturmak ve en kısa sürede siz değerli müşterilerimize hizmet vermektir. Bunu da uzman kadromuz ve eğitimli personellerimizle en güzel şekilde yapabileceğimize inanıyoruz.

Firmamız 2000 yılından bu yana doğalgaz ile birlikte ülkemizin tanıştığı kombi cihazlarının eğitimini periodik dönemlerle almaya başlamıştır. Isıtma-Soğutma sektöründe lider markalardan alınan eğitimlerle klima servisi, kombi servisi konusunda her zaman öncü olmayı başarmıştır.

Sektördeki tüm yenilikleri takip ederek kendimizi teknolojiye paralel olarak yeniliyoruz.Aynı zamanda bilginin saklı kalmaması gerektiğini prensib edinerek bu bilgi birikimimizi,önce personelimiz ile sonrada tüm müşterilerimiz ile paylaşıyoruz.

Firmamız kurulduğu günden itibaren marka ayırt etmeden tüm kombi ve klima markalarına teknik servis hizmeti sunmaktadır. Değiştirdiğimiz orjinal yedek parçalara ve yaptığımız onarımlara firma olarak bir yıl garanti vermekteyiz.

Teknik personelimiz konusunda uzman ve gerekli belgelere sahip kişilerden oluşmaktadır.

Firma olarak, kombi klima teknik servisi, yedek parça temini, tamir, bakım, onarım, montaj, satış ve proje işlemleri dahil her türlü hizmeti sunmaktayız.

HAYALİMİZ; Avrupa yakasında dünya standartlarında hizmet verecek bir adres olmak için çalışmaya devam etmektir.

TECRÜBELİ PROFESYONEL KADROMUZ İLE GÜVENİLEN VE ZAMANA ÖNEM VEREN BİR TEKNİK SERVİS OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ.